סוריקיטה, כח אדם, קורס, אמין, מעולה, מקצועי, אמינות

חולמים על עסק משלכם, אבל לא יודעים מאיפה מתחילים ?

ברוכים הבאים לעתיד שלכם !

סוריקיטה - עסק משלך

אנחנו נכשיר אותך לפתיחת עסק משלך בענף כח האדם כחברה המגייסת עובדים לחברות הגדולות במשק.

* בלחיצה על הכפתור, אני מאשר/ת את תקנון הדיוור.

בתוך כל האי ודאות חפשו את האי השקט של הודאות

לעבוד כשכיר זו אינה משימה פשוטה ולעיתים מאוד מפרכת, ללא היכולת לקחת חופש או הפסקה כשאני רוצה וללא אוטונומיות, להישאר שעות נוספות ללא רצון וללא מוטיבציה, להשקיע מהזמן שלי בשביל שאחרים בסופו של דבר יהנו מהרווח שאני עמלתי, כולנו עברנו את זה, ומה עם החלום המתוק של העסק שתמיד חלמת? אני מצאתי את הפתרון והנוסחה! ואני רוצה ללמד אותך את הנוסחה במינימום השקעה כספית בעסק.

כדי להיות מומחה צריך ללמוד מאחד כזה, גם הרופא הכי טוב עשה סטאג' עם רופא בכיר ממנו.

"גם הרמטכ"ל התחיל כטירון"
אופיר שמשי
Ceo

אז מה אנחנו מציעים לך

אנחנו נדריך אותך לפתוח עסק משלך בענף הכח אדם, ענף רציני, אקסלוסיבי ומתגמל.

אנחנו מציעים לך תוכנית שלמה בקורס אינטרנטי, שילמד אותך להשתחרר מכבלי האדם השכיר ומהרגשת האסיר, אלמד אותך מקצוע לכל החיים שלא יעלם, להפך – תמיד יהיה נצרך ותמיד יגדל בהתאמה, העסק יופעל בהשקעה מועטה למדי השקעה שהיא כמעט אפסית וללא סיכונים מיותרים.

מקצוע שניתן לעבוד בו מהבית כמקצוע חופשי בדיוק כמו עורך דין, רואה חשבון ושאר המקצועות שניתן לעבוד בזמנך הפנוי וללא קבלת לקוחות וקהל.

מקצוע שישפיע על חיים של אחרים, לסייע לאנשים למצוא את העבודה הבאה שלהם, אם זה בן אדם שמחפש תקופה ארוכה עבודה או אם זה אדם שעובד כרגע ונוכל לקדם אותו לשכר גבוה יותר ולמנף אותו.

למה לקחת קורס

על יעוץ עסקי תשלמו אלפי שקלים לשעה יעוץ, על זיכיון תשלמו בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים והמזכה יהיה שותף ברווחים שלכם, בקורס שלנו אנחנו ניתן לכם את כל הכלים שתצטרכו – One-Stop-Shop, הכל כולל הכל על מגש של זהב, נלמד אתכם הכל מא’ ועד ת’ ונלווה אתכם, אך מה ששלכם – שלכם!

מעבר לכך לנו יש ניסיון של שנים שיחסכו לכם המון כספים ובעיקר זמן יקר.

כמה באמת אפשר להרוויח

תלוי ביכולת המיקוח שלך, ככלל לרוב עובדים על פי אחוז מתוך שכר הברוטו של העובד (ולא הנטו!) של העובד והתעריף הוא בין 80% ל-95% ממשכורת ברוטו של העובד, לפיכך אם העובד מרוויח שכר של 6500 ברוטו בחודש וההסכם עם החברה עומד על התעריף הנמוך שהוא 80%, על גיוס כזה תרוויחו 5200 ש”ח, אם התפקיד מבוקש יותר ודורש ניסיון מסויים שכר העובד יהיה גבוה יותר בהתאמה, לדוגמא ניקח מהנדס (או כל עובד אחר) שמרוויח 12,000 ש”ח ברוטו וההסכם עם החברה עומד על 90% תרוויחו מגוייס עובד כזה 10,800 ש”ח, (לכל המחירים האלו תוסיפו מע”מ שתקבלו על פי חוק).

תמיכה וליווי

קיימת תמיכה מלאה ועוטפת, אנו נמצאים לשירותך ובשבילך לכל אורך תקופת התוכנית, רצוי שיהיו שאלות וכמה שיותר להתייעץ, תוכלו לכתוב לנו את השאלה או השאלות בצורה מנומקת, אנו נעביר לאופיר שמשי, יזם התוכנית את השאלות והוא יחזיר הודעה כתובה ומנומקת לעיתים אופיר שמשי ימשיך לשוחח איתכם ולשאול חזרה שאלות ולהבין את העומק ולא יסתפק רק בהודעה חוזרת.

מה זה נותן לך

עבודה בזמן שלך

תוכלו לעבוד בזמן שלך, אתם מקבלים פרויקט מהלקוח ועובדים בקצב שלכם, יכולים להתחיל לעבוד מאוחר או לסיים מוקדם, לעשות הפסקות כמה שתרצו! עם זאת - אתם חייבים לעשות לעצמכם מסגרת עבודה ולאזן את עצמכם.

שליחות

אתם מסייעים לאנשים מובטלים למצוא עבודה או לאנשים שעובדים למצוא משרה טובה ומשופרת יותר! אתם תרגישו סיפוק עז בכל גיוס עובד!

עבודה מהבית או מחו"ל

תוכלו לעבוד מהבית שלכם או מבית הקפה ואפילו בחופשה בהתאם לזמן שלכם, כאן חשוב לנו לציין שתוכלו לעבוד מחו"ל אבל לא לאורך זמן אלא למשך שבוע עד שבועיים ולא יותר (נקדיש לכך שיעור).

ללא קבלת קהל

תוכלו להחליט האם לעבוד מהבית או לשכור לעצמכם משרד, בנוסף תוכלו להחליט האם לקבל קהל בצורה פרונטלית או שמתאים להם רק לעבוד דרך הטלפון והמחשב - העולם התקדם וכבר אין כל חובה לקבל קהל.

מכתבי תודה

אתם תקבלו הודעות וואטסאפ מרגשות מהאנשים שלהם סייעתם להתחיל לעבוד, תקבלו גם שיחות טלפונים כאלה - ותתרגשו מהם, תחושת סיפוק תאפוף אתכם.

עצמאות כלכלית

תוכלו לשלב בהתחלה את עבודתכם כעצמאיים יחד עם עבודתכם כשכירים וכאשר הגלגלים ינועו תוכלו לצאת לדרך חדשה ולעצמאות כלכלית.

סוריקיטה - עסק משלך

צומחים יחד

                                                                                                                                                                       * בלחיצה על הכפתור, אני מאשר/ת את תקנון הדיוור.

תלך לאט - תגיע רחוק

אופיר שמשי

על יזם התוכנית

היי חברים, אני אופיר שמשי הבעלים והמנכ”ל של חברת “סוריקיטה כח אדם” העוסקת בהשמת עובדים, בעלים ושותף עיסקי פעיל בחברת “לינדאגו ניהול ואחזקות” העוסקת בניהול נכסים, ניהול מגדלים ועוד, ויזם התוכנית “סוריקיטה – העסק שלך”.
לאחר שנות מחקר רבות ולאחר ניהול עסקים בהצלחה רבה, החלטתי לתת יד לאנשים אשר רוצים את החופש והעצמאות הכלכלי שלהם אך חוששים ונמנעים ממספר סיבות, החלטתי ללוות אתכם וללכת יחד אתכם עקב בצד אגודל ויד ביד ולתת לכם את האופציה לפרוץ גבולות ולהסיר חשש מליבכם על ידי תמיכה רבה, הוראה והנגשה בשפה ברורה ומסודרת. לאחר מחקרים רבים שערכנו כשנה איזה חומרים מדויקים תצטרכו, מימה להתחיל ואיך להמשיך את הדרך, מה יבלבל אתכם ואיך לכוון אתכם, איך נדריך ובאיזה שיטה זה יבוצע, איך לקצר לכם את הדרך ואיך לתמצת, היכן לתת דגש ועל מה לעמוד ואיזה ערך לתת. מצאתי את הנוסחה שתפשט לך, האדם ללא הניסיון בעסקים וללא הכלים לצאת לדרך חדשה בעולם העסקים ללא חשש וכמעט ללא השקעה כספית.

נוכחתי לגלות לאחר מחקרים כי ענף כח האדם גדול ומתעצם בכל שנה ושנה, קיימת עלייה מתמדת בגיוסי עובדים והתחרות יחסית לגודל הענף – קטנה.

ואתם בטח שואלים כמו רבים אחרים למה בחרתי את השם סוריקיטה… את זה תגלו בקורס.

רוצה להבין על מה מדובר?

דברו איתנו

אם יש לכם שאלות נוספות או שתרצו להתייעץ, תוכלו לדבר עם היועצים שלנו, בטלפון, בוואטסאפ או במייל היחודי לתוכנית.

דילוג לתוכן