סוריקיטה, כח אדם, קורס, אמין, מעולה, מקצועי, אמינות

הכשרה ודריסת רגל בעולם העסקים ובעולם כח האדם בפרט, התוכנית היחידה בארץ שתכשיר אותך בביטחון מלא בענף כח האדם ב100% לעבר עסק עצמאי בתחום!
סוריקיטה תשיט אותך קדימה!

הדרך לעצמאות כלכלית ולאוטונומיה מלאה מתחילה כאן.

ללא תקרת שכר כשכיר, חופש ממרות.
דריסת רגל עצומה בעולם העסקים ובענף כח האדם !

התוכנית שתזניק אותך לעבר העסק שלך

נלווה אותך עקב בצד אגודל לעבר החלום שלך.

אופיר שמשי

היי חברים, אני אופיר שמשי הבעלים והמנכ”ל של חברת “סוריקיטה כח אדם” העוסקת בהשמת עובדים, בעלים ושותף עיסקי פעיל בחברת “לינדאגו ניהול ואחזקות” העוסקת בניהול נכסים, ניהול מגדלים ועוד, ויזם התוכנית “סוריקיטה – העסק שלך”.
לאחר שנות מחקר רבות ולאחר ניהול עסקים בהצלחה רבה, החלטתי לתת יד לאנשים אשר רוצים את החופש והעצמאות הכלכלי שלהם אך חוששים ונמנעים ממספר סיבות, החלטתי ללוות אתכם וללכת יחד אתכם עקב בצד אגודל ויד ביד ולתת לכם את האופציה לפרוץ גבולות ולהסיר חשש מליבכם על ידי תמיכה רבה, הוראה והנגשה בשפה ברורה ומסודרת. לאחר מחקרים רבים שערכנו כשנה איזה חומרים מדויקים תצטרכו, מימה להתחיל ואך להמשיך את הדרך, מה יבלבל אתכם ואך לכוון אתכם, אך נדריך ובאיזה שיטה זה יבוצע, אך לקצר לכם את הדרך ואך לתמצת, היכן לתת דגש ועל מה לעמוד, איזה ערך לתת, מצאתי את הנוסחה שתפשט לך, האדם ללא הניסיון בעסקים וללא הכלים לצאת לדרך חדשה בעולם העסקים ללא חשש וכמעט ללא השקעה כספית.

נוכחתי לגלות לאחר מחקרים כי ענף כח האדם גדול ומתעצם בכל שנה ושנה, קיימת עלייה מתמדת בגיוסי עובדים והתחרות יחסית לגודל הענף – קטנה.

ואתם בטח שואלים כמו רבים אחרים למה בחרתי את השם סוריקיטה… את זה תגלו בקורס. 

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לנו ליצר מתחרים

אז כמה שזה נשמע קלישאתי.. התשובה לי פשוטה – המטרה שלי זה לעזור לאנשים, כמה שיותר וכמה שאפשר.

עושה לי טוב לדעת שמישהו אחר הצליח בזכותי, אם זה העובדים שאני מגייס או שהעובדים שלי מגייסים – הם מתפרנסים בזכותי בכבוד גם שאני לא משלם להם. אם זה אתם – אז להתפרנס בכבוד ובעבודה לקשה.

אם זה העובדים שאתם תגייסו – כאן אני החיבור הוא שלי, בזכותכם ובזכותי מצאנו לעוד אנשים עבודה.

המעלה הגדולה ביותר של הצדקה, היא לסייע לאדם לעמוד על רגליו בכוחות עצמו, כך שלא יצטרך יותר לבקש צדקה (צדקה תעזור באופן חד פעמי ומציאת עבודה תעזור לנצח), (ויקרא כה, לה): “וְכִי יָמוּךְ אָחִיךָ וּמָטָה יָדוֹ עִמָּךְ וְהֶחֱזַקְתָּ בּוֹ”. הכוונה – העוזר לאדם למצוא עבודה מסודרת או שהוא דואג שילמד מקצוע שיוכל אח”כ להתפרנס ממנו בכבוד, מקיים את מצוות הצדקה הגבוהה ביותר, מפני שזו הדרך המכובדת והיעילה ביותר להוציא את האדם מהתחתית (עדיף לעזור לאדם למצוא עבודה מאשר לתת לו צדקה).

בנוסף, אני תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים ואוהב ללמד אנשים ולהדריך אותם.

אז אני אוסיף על זה ואומר שקיימים כ-1000 חברות העוסקות בענף (רשומים ולא רשומים), כך שאין באמת תחרות ויש מקום לכולם ואני מחפש ליצר קהילה בעולם כח האדם וליצור שיתופי פעולה, העבודה לעולם לא תיגמר ולא תעצר ותמיד חברות יצטרכו לגייס וכאשר תיכנסו לתחום תגלו שכל חברה שאיתה תעבדו יהיו לה כנראה עשרות משרות שהיא צריכה בהן עזרה בגיוס.

המטרות שלי הן כאלה:

אני רוצה לעזור לכם לצאת לעבר עצמאות כלכלית.

אני רוצה שאתם תהיו הצינור שלנו בגיוס עובדים, כאשר אנחנו נכשיר אתכם לגייס עובדים וכאשר אתם תגייסו עובדים – הרווחנו פעמיים, סיפוק כפול ! (תבינו את זה כאשר תתחילו לגייס עובדים).
גם אתם הרווחתם מהגיוס וגם העובד שהחל לעבוד בזכותכם שבעצם על זה בזכותנו!

רצינו להשאיר חותם בעולם כח האדם כחברה שלא מפחדת ממתחרים ודוגלת בחיבורים, כי מבחינתנו אין מתחרים.

התקדמו לעצמאות שלכם! השתחררו מהכבלים! החופש והביטחון קרובים!

תפריט התוכנית

הקמת החברה ומיתוג אישי

נבין ונלמד אך עסק אמיתי אמור להתנהל, מיקוד ופוקוס הוא תהליך הכרחי בעיניין, לראות את העסק מזווית אחרת, במשקפיים אחרות.

דרכי עבודה

נלמד אך פותחים את הבוקר ואך מארגנים את היום, נבנה סדר יום שלם, מהלך זה יתחלק ל-2 בהיותכם שכירים במקביל ובהיותכם נטו בעסק.

שיטות גיוס לקוחות

נלמד אך מגייסים לקוחות במגוון שיטות מתקדמות ואך מחזרים אחרי לקוחות, מה מציגים להם ועל מה להתמקד ועל מה להתמקח.

שיטות גיוס עובדים

נלמד איזה דרכים קיימות לגיוס עובדים, חשיבה מחוץ לקופסא בגיוס עובדים.

שימור לקוחות ושימור עובדים

נלמד מגוון פעולות לשמר הן את הלקוחות והן את העובדים בדרכים יצירתיות.

ניהול עסק בשוטף

נבנה את התשתית החל מפתיחת העוסק, בחירת השם והמיתוג האישי של החברה שלך.

מה עוד ?

זבוב על הקיר

תראו בדיוק אך חברה מתנהלת ואת שיטות העבודה המתקדמות ביותר שחלקן נוצרו במיוחד עבור התוכנית בכדי לפשט את אופן הניהול.

ידידותי

הקורס נבנה בצורה קלילה שכל אחד גם ללא ניסיון עיסקי כלל וגם ללא ניסיון בענף כח האדם יוכל להשתלב בלי ביטויים גבוהים ושפה מתוחכמת.

מחיר זניח

עלות הקורס זניחה לעומת הפוטנציאל העיסקי, גיוס של עובד אחד עד שתיים וכיסיתם את עלות הקורס ומעתה והלאה הרווח כולו שלכם.

ליווי אישי

כחלק מהקורס תקבלו ליווי אישי של יזם התוכנית במייל או בוואטסאפ למשך שלושה חודשים מיום תחילת התוכנית.

סילבוס

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

הכבישים הטובים ביותר הם אלה המחברים את המקום העמוס ביותר למקום הנידח ביותר.

אופיר שמשי

יש לנו את השיטה לגייס את הלקוחות הקטנים וגם את הגדולים ביותר במשק

אלו הם רק חלק מהלקוחות שאנחנו עובדים איתם ובקרוב גם אתם תוכלו לעבוד איתם ועם רבים אחרים

כדי שתגיעו להצלחה בצורה המהירה ביותר, קבלו מאיתנו כמה בונוסים שיזניקו אתכם קדימה!

בונוס 1:

ליווי ותמיכה למשך 3 חודשים !!!

אנו נמצאים לשירותך ובשבילך לכל אורך תקופת התוכנית, תוכלו לכתוב לנו את השאלה או השאלות בצורה מנומקת ובכל זמן שתרצו, את כל השאלות יש לשלוח אל המייל שתקבלו בעת הרשמתכם או בהודעת וואטסאפ ואנו נעבירם לאופיר שמשי, יזם התוכנית בהקדם, אופיר שמשי יחזיר הודעה כתובה ומנומקת ולעיתים יחזיר לכם שאלה ויענה שוב עד שתקבלו שתקבלו את מלוא ההבנה של השאלות שלכם, התמיכה תינתן למשך תקופה של 3 חודשים החל מרגע פתיחת התוכנית, (התוכנית תהיה פתוחה לצפייה וללמידה למשך שנה שלמה, אם יהיה לכם צורך בבוסט נוסף, דברו עם היועצים שלנו ונשאיר את הקורס פתוח לתקופה נוספת לנוחיותכם). 

שווי הבונוס: 3000 ₪

בונוס 2:

קורס דיגיטלי - "דוחים את הדחיינות"

הקורס שיגרום לכם לדחות את הדחיינות ולהתחיל להניע את עצמכם לפעולה, לקבוע יעדים ומטרות ולעמוד בהם, הקורס ישמש אתכם מעבר לעולם העסקים וגם ישמש אתכם בחיים הפרטיים שלכם, נשתמש במגוון טכניקות להתמודדות ואפילו נשתמש בתת המודע שיסייע לנו.

שווי הבונוס: 1800 ₪

בונוס 3:

מערכת גיוס לניהול מועמדים

מערכות הגיוס הגדולות גובות כ-500 ש”ח למשתמש לכל חודש, יצרנו במיוחד עבורכם מערכת מבוססת אקסל, שבה הטמענו את כל הנתונים שתצטרכו לעבוד איתם, בצורה קלה ופשוטה, הורדנו פיצ’רים שאף אך לא משתמש בהם והוספנו את מה שהרגשנו שיהיה חסר לכם, לאחר שיצרנו את המערכת הזו במיוחד בשבילכם, כל-כך נהננו ממנה שהתנתקנו מהספק שעבדנו איתו במשך שנים והתחלנו לעבוד עם המערכת הזאת בצורה בלעדית.

שווי הבונוס: 6000 ₪ בשנה

בונוס 4:

מערכת סטטיסטיקות שנתית

בנינו מערכת מבוססת אקסל, שתעזור לכם להחליט אם החברה איתה אתם עובדים מכניסה לכם כמו שצריך או שעדיף להשקיע את הזמן בחברות אחרות שמכניסות יותר בצורה סטטיסטית, אל תדאגו, הכל נעשה בהקלדת הנתונים שלכם ואין צורך לדעת מתמטיקה או סטטיסטיקה.

שווי הבונוס: 800 ₪

בונוס 5:

קופירייטינג בפייסבוק

הדרך שבה תקבלו מסה של תגובות לייקים לפרסומים שלך בפייסבוק בקבוצות הדרושים בזמן שהאחרים לא מקבלים אפילו לייק, הנוסחה שהחברות עדיין לא עלו עליה.

שווי הבונוס: 500 ₪

בונוס 6:

בחירת שם מנצח

חשבתם על שם לעסק? ממש אהבתם אותו? יתכן שהוא ממש אבל ממש לא נכון, דרך אסטרטגיה חדשה שפיתחנו נלמד אתכם אך לבחור שם מנצח שיהיה בדף הראשון בגוגל ואפילו בחיפוש הראשון תוך חודשים ספורים ללא השקעה של שקל אחד בקידום אתרים וכן, אפשר לעשות את זה אפילו אם אין לכם אתר אינטרנט.

שווי הבונוס: 1500 ₪

בונוס 7:

תבניות אוטומטיות

לפני שליחת מועמד נצטרך לכתוב עליו חוות דעת קצרה, הפתרון לקיצור זמן לכתיבת ביקורת וחוות דעת על מועמד רחוק מרחק לחיצת כפתור.

שווי הבונוס: 200 ₪

שימו לב, סך כל הבונוסים עומדים על 13,800 ₪, בכדי לתת לכם את כל ארגז הכלים השלם להצלחה מהירה, אתם עומדים לקבל את כל ארגז הכלים יחד עם התוכנית המלאה.

עלות התוכנית הינה 7500 ₪ בלבד, גיוס אחד עד שתיים וכיסית את עלות התוכנית.

שימו לב ! מחיר המבצע עומד לפוג בימים הקרובים:

עלות התוכנית בזמן המבצע הינה 6500 ₪ בלבד!!! גיוס אחד עד שתיים וכיסית את עלות התוכנית.

לכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות אל אחד היועצים שלנו בטלפון (גם בוואטסאפ) – 058-6664455.

קורס אינטרנטי

בחר את החופש שלך

אנו נותנים לך את האפשרות לבחור אך הכי נוח לך לשלם, קיימות מספר אופציות:

בכרטיס אשראי

בהעברה בנקאית

√ טרם התשלום אני מתחייב/ת כי קראתי את תקנון האתר ואישרתי אותן (תקנון הסכם תנאי שימוש, מדיניות ביטול עסקאות).

√ לאחר הרכישה, יש לשלוח את טופס זה, כאשר התשלום יאושר על ידי הבנק, ישלח אלייך מייל עם כל הפרטים המלאים כיצד להפעיל את הקורס  – תקבלו מייל עם פרטי ההתחברות האישיים שלכם לאתר הקורס, שם תמצאו את כל השיעורים המלאים והבלעדיים.

√ השיעורים נשארים שלכם למשך שנה שלמה, תוכלו לצפות בשיעורים מתי שתרצו, מאיפה שתרצו וכמובן ללא כל הגבלה.

√ בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל – SurikitaOffice@Gmail.com או לאחד היועצים שלנו בטלפון (ניתן גם בוואטסאפ) – 058-6664455.

שקיפות

תלוי ביכולת המיקוח שלך, ככלל לרוב עובדים על פי אחוז מתוך שכר הברוטו של העובד (ולא הנטו!) של העובד והתעריף הוא בין 80% ל-95% ממשכורת ברוטו של העובד, לפיכך אם העובד מרוויח שכר של 6500 ברוטו בחודש וההסכם עם החברה עומד על התעריף הנמוך שהוא 80%, על גיוס כזה תרוויחו 5200 ש”ח, אם התפקיד מבוקש יותר ודורש ניסיון מסויים שכר העובד יהיה גבוה יותר בהתאמה, לדוגמא ניקח מהנדס (או כל עובד אחר) שמרוויח 12,000 ש”ח ברוטו וההסכם עם החברה עומד על 90% תרוויחו מגוייס עובד כזה 10,800 ש”ח, (לכל המחירים האלו תוסיפו מע”מ שתקבלו על פי חוק).

לא, התוכנית איננ מיועד למי שרוצה לעבוד בתחום כח האדם, ההשמה או משאבי האנוש כשכיר, התוכנית מכשירה אנשים המעוניינים להיות בעלי עסקים ומתמקדת בכך.

התוכנית מתאימה לאנשים שרוצים עסק אמיתי ולטווח הארוך.

הקורס מתאים לאנשים רציניים, שרוצים ללמוד ושחולמים על עסק אך חוששים או לא יודעים במה לבחור ואך לפתוח עסק.

אנו מחפשים את האנשים שיתמידו ולא יוותרו!

ההשקעה הכספית היא מינורית ביותר ויכולה להסתכם במאה שקלים בפתיחת העסק, אך זה תלוי בך וברצונות שלך, יש כאלה שירצו להשקיע המון וליצור עסק יוקרתי או בוטיק (שגם כאן העלות תסתכם באלפי שקלים בודדים בעיקר על מיצוב ונראות), יש כאלה שירצו להשקיע פחות (מאות שקלים בודדים) ויש את אלה שירצו להשקיע כמה שפחות וכן! פיתחתנו מנגנון שתוכלו להשקיע בעסק אפילו עד מאה שקלים אם תרצו! ותמיד תוכלו להוסיף להשקיע מעט יותר בצעדים קטנים לאחר שתרוויחו מהעסק.

מלבד כמה דברים קטנים אין כמעט השקעה כספית, יתרה מכך אנו פיתחנו במיוחד בשבילכם תוכנית שלמה בכדי לחסוך לך עלויות חודשיות קבועות כמו תוכנות שנהוגות בעולם כח האדם ובנינו לך מערכת על גבי אקסל ללא עלות שתוכלו להשתמש בה ולחסוך מאות שקלים בחודש.

אנחנו התוכנית היחידה בארץ שמקיימת תוכניתה המכשירה אנשים לפתיחת עסק בענף כח האדם, בעת העלאת תוכנית זו לא קיימת שום תוכנית אחרת או קורס אשר מכשיר אדם להיות בעל עסק בענף כח האדם.

הדבר נובע מחוסר הרצון להכניס מתחרים לענף וחוסר ידע בהעברת הדרכות.

לא ואין צפי לקורס פרונטלי.

התוכנית הינה תוכנית מוקלטת וערוכה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולכן אפשר לצפות בתוכנית בכל מכשיר התומך ברשת אינטרנט, מומלץ מאוד בכדי להיות ברמת ריכוז גבוהה ללמוד מהמחשב או הלפטופ.

התוכנית שלכם למשך שנה שלמה, תוכלו לצפות בתוכנית מתי שתרצו, מאיפה שתרצו וללא הגבלה, אבל אנא ממכם ולטובתכם – שעות הלילה אינם מתאימים ללמידה כיוון שרמת הריכוז במוח נמוכה.

התוכנית מותאמת לקצב שלכם, כל השיעורים נפתחים במקביל ללא כל התניאה, המטרה שלנו שתפתחו את העסק על הצד הטוב ביותר ולא העיקרון של לסיים את הקורס כמה שיותר מהר ורק אז להתחיל ולהקים את העסק אלא במקביל לשיעורים – צעד צעד, עברתם שיעור, תעברו לישום בקצב שלכם ולאחר מכן תמשיכו לשיעור הבא.

לא, רישיון להשמת עובדים הינו תהליך מפרך, אנו מצאנו פתרון לעבוד בצורה חוקית וללא חשש כדוגמת פרילנסר.
אם בכל זאת תרצו רישיון אנו מספקים שירות נפרד לנושא ויש להתייעץ לגבי העיניין עם אחד היועצים שלנו.

התוכנית תהיה פתוח לצפייה למשך שנה שלמה !
אם יהיה לכם צורך בבוסט נוסף, דברו עם אחד היועצים שלנו ונשאיר את הקורס פתוח לתקופה נוספת לנוחיותכם.

כן, קיימת תמיכה מלאה ועוטפת.

אנו נמצאים לשירותך ובשבילך לכל אורך תקופת התוכנית, רצוי לכתוב לנו את השאלה או השאלות בצורה מנומקת, את כל השאלות יש לשלוח אל המייל שתקבלו בעת הרשמתכם או בהודעת וואטסאפ ואנו נעבירם לאופיר שמשי, יזם התוכנית בהקדם, אופיר שמשי יחזיר הודעה כתובה ומנומקת, התמיכה תינתן למשך תקופה של 3 חודשים החל מרגע פתיחת התוכנית.

אופיר שמשי, יזם התוכנית מנהל מספר עסקים במקביל והינו עסוק במיוחד, לכן מחוסר זמן אינו עוסק בליווים אישיים כמו בעבר, נציין בזאת כי ליווי אישי מורכב במיוחד ועלותה עשרות אלפי שקלים, לכן אם יש עיניין בליווי אישי אין טעם לרכוש את הקורס המדובר ויש ליצור קשר עם יועץ שיבחן מלכתחילה האם אופיר שמשי, יזם התוכנית יכול לקבל בתקופה זו ליווי אישי.

אופיר שמשי יצר תוכנית כל כך מקיפה שלא תצטרכו ליווי אישי כלל, הכל בתוכנית אחת שלב אחר שלב.

אם בכל זאת תרצו יעוץ עיסקי ולא ליווי אישי, האופציה הזאת קיימת, מדובר על מפגש בודד או סדרת מפגשים, (ניתן לקבל יעוץ עיסקי גם בתחומים עסקיים נוספים), כדאי לברר עם אחד היועצים שלנו.

לא, לא ולא!
רק כאשר תהיה הכנסה קבועה, נדע האם זה הזמן לעזוב את העבודה כשכיר, העסק קודם כל צריך להתניע.

כמובן, נלמד אותך לגייס לקוחות במגוון שיטות שפיתחנו, קיים שיעור בנושא.

כן ואפילו מומלץ!
עם זאת, יש צורך להשקיע כל יום מספר שעות בכדי לקבל תוצאות ולהתחיל להרוויח.

זה תלוי בך ובמידת ההשקעה שלך, כמו בכל עסק, אם זה חנות, מסעדה, מקצוע חופשי וכו’ הכל תלוי בך וביכולות שלך, כמו שזיכיון אינו יכול להתחייב שהזכיין שלו יצליח ולא יאבד את כל כספו גם אנחנו לא נוכל להתחייב, עם זאת אנו ניתן לך את כל הכלים להצלחה אך בסופו של דבר את/ה מנהל את העסק ואנו מכשירים אותך.

כן, התוכנית תפתח לך את הראש גם ליזמויות חדשות מעבר לעסק המדובר, התוכנית תראה לך אך מתנהל עולם העסקים ומעבר לכך כאשר נלמד אך עובד ענף כח האדם נבין אך עוברים ראיונות עבודה, על מה אנשים נפסלים בראיונות עבודה ועוד.

אנו נכשיר אותך לעבוד גם כמנהל וגם כאחד העובדים, כאשר את/ה תהי/ה גם מנהל העסק וגם העובד עד אשר תחליט/י ותראי / תראה לנכון שיש צורך לגייס עובד.

אנו נדריך אותך כיצד לנהל את העובד.

כן, כל השיעורים מוקלטים ונערכים מראש לנוחיותכם.

לפי משרד העבודה והרווחה קיימים 647 בעלי רישיון בתחום ההשמה (בעת כתיבת שורות אלה) וככל הנראה עוד כ50% שעובדים על פי השיטה שאנו נציג לכם, לפיכך כרגע פועלים בשוק בהערכה גסה כ-1000 חברות, בכל שנה רק כמה עשרות בודדות מקבלים רישיון לעסוק בהשמת עובדים, לשם השוואה בענף עריכת הדין קיימים כ-100 אלף רישיונות ובכל שנה מתווספים עוד כ-3000 רישיונות.

לא, אנחנו לא משמשים כחברת כח אדם ולא מעסיקים שום עובד במיקור חוץ אלא רק מתווכים בין העובד ללקוח, (קיים שיעור בנושא ההבדלים, יתרונות וחסרונות).

התחום תמיד פורח ועולה, תמיד יהיו גיוסים – גם אם תקן אחד יסגר תמיד יהיה אחר, לרוב ישנם עשרות תקנים שמתחלפים כל הזמן, בנוסף אין קשר לעונות, אנשים תמיד מחפשים עבודה בלי קשר לחורף או קיץ, החברות עובדות כרגיל, מעבר לכך, אפילו בשעת מלחמה ממשיכים לגייס – אם יש מלחמה בדרום אז נעבוד על מרכז הארץ וצפונה, אם יש מלחמה בצפון נעבד על המרכז ומטה.

יש לך שאלות נוספות ?

דברו איתנו

אם יש לכם שאלות נוספות או שתרצו להתייעץ, תוכלו לדבר עם היועצים שלנו, בטלפון, בוואטסאפ או במייל היחודי לתוכנית.

דילוג לתוכן